Paslaugos teikiamos Pietų ir Vidurio Lietuvoje: Kauno, Vilniaus, Druskininkų, Alytaus, Varėnos, Marijampolės, Vilkaviškio, Lazdijų ir kituose regionuose.

Statybinės technikos nuoma

Nuolat nuomojame įvairią statybinę techniką:

  • vikšriniai ekskavatoriai,
  • ratiniai ekskavatoriai,
  • mini krautuvai.

Visa nuomojama technika aprūpinta patikima ir aukštą darbo našumą bei kokybę užtikrinančiais priedais.

Dėl statybinės technikos trumpalaikės ar ilgalaikės nuomos kreipkitės telefonu +370 602 21748 arba užpildykite užklausos formą ir mes rasime geriausią sprendimą.

 

Turime pasiūlyti vikšrinius ekskavatorius:

Atlas 225 LC 24 t. vikšrinis ekskavatorius su planiravimo arba kasimo kaušais. Tinkamas atlikti visus žemėskasimo ir planiravimo darbus. Taip pat griovimo, kelmų rovimo ar kitiems susijusiems darbams atlikti. JCB JS220LC 23 t. vikšrinis ekskavatorius su kasimo arba planiravimo (itin dideliu) kaušais. Ekskavatoriumi galima atlikti visus žemės kasimo ir lyginimo darbus. Taip pat kitus darbus statybų aikštelėse.

Ratinis ekskavatorius:                                           Mini krautuvas:

Atlas 1304 ratinis ekskavatorius su planiravimo arba kasimo kaušais. Ekskavatorius skirtas kasimo ir griovimo darbams atlikti. Idealus pasirinkimas sodybų aplinkos formavimui. Tinkamas dirbti miestų teritorijose, atlikti kelių statybos ir priežiūros darbus, valymo įrenginių montavimui.

CAT 5 tonų vikšrinis mini krautuvas. Atliekame visus žemių lyginimo darbus. Formuojame ir tvarkome sklypus. Krautuvas vikšrinis,, todėl darbas yra daug našesnis bei kokybiškesnis net ir  darbus atliekant itin sudėtingomis sąlygomis. Tai didžiausias ir našiausias tokio tipo krautuvas.

 

 

TVENKINIO KASIMAS – TAI NE DUOBĖS KASIMAS.

TVENKINIO KASIMAS REIKALAUJA TECHNINIŲ ŽINIŲ, TINKAMŲ PRIEMONIŲ IR LAIKO. PATIKĖKITE TAI MUMS.

UŽSAKYTI PASLAUGĄ